2019

MILI FEST 2019 ve Věřňovicích

Publikováno Posted in 2019

Jednodenní „festiválek“ MILI FEST se vrací zpátky na Karvinsko, konkrétně do malé vesničky Věřňovice. Důvodem je pomoc mladým talentovaným fotbalistům z místních oddílů TJ SOKOL Dolní Lutyně a TJ SOKOL Věřňovice.

Původní myšlenka byla podpora pro TJ SOKOL Dolní Lutyně a hlavně trenéra, který v letošním roce prošel nelehkým odchodem blízké osoby. Byli jsme toho součástí a vnímali sílu, která mezi těmito dvěma lidmi byla. Martin Harvot i přesto našel sílu pomáhat dál nejen dětem, ale také potřebným osobám ve svém okolí. A my? My jsme dali slib jeho sestře, že ho na pár let ve všem podpoříme, a proto 4. ročník MILI FEST je tady JDEME DO TOHO!


Moderátoři

Letošní festiválek ve Věřńovicích povedou Eva Šimčíková a Richard Šíma. Je nám velikou ctí představit tyto dva profesionály, kteří svým bystrým a vtipným humorem pobaví jak malé tak velké návštěvníky.

Eva Šimčíková je moderátorka České televize Ostrava v pořadu Dobré ráno a také svými radami o zdravém životním stylu předává zkušenosti a znalosti posluchačům Rádia Čas.

Richard Šíma  je vyhlášený sportovní novinář a redaktor deníku Sport, který více než 14 let působí v kapele Pražský výběr jako Arturo Ropotáma.  Jeho dominantou jsou reportáže a příspěvky o klubech Baníku Ostrava a Sigmy Olomouc. 

 


Děkujeme rodině Rosické

Karvinská rodačka Radka Rosická nezapomíná na svůj rodný kraj. Sama přišla s nápadem darovat dětem na festiválku kartičky od jejího manžela Toma. Je nám velikou ctí za podepsané kartičky pro naše „prťata“. Oběma vám mnohokrát děkujeme a jsme rádi, že jste se stali součástí letošního MILI FESTu 2019.


JOMA je v Česku DOMA

Madrid posílá dětem do Dolní Lutyně pomoc

Španělská sportovní firma JOMA, zastoupená Alešem Richterou a Danielem Staskevičem, zařídila pomoc pro malé nadějné fotbalisty. V pátek 1. listopadu jsme převzali od majitelů firmy pro TJ SOKOL Věřňovice 12 fotbalových míčů a pro TJ SOKOL Dolní Lutyně 13 teplákových souprav. Nutno podotknout, že si pánové dali velice záležet. Jako bonus přidali každému mladému hráči výšivku se jménem a číslem.

TJ SOKOL Věřňovice

TJ SOKOL Dolní Lutyně

Děkujeme mnohokrát touto cestou za zprostředkování především Monice Matulové, Aleši Krčmářovi a mateřské firmě JOMA, Madrid, Espana! Muchas gracias!


PODAŘILO SE!

Ostravský pažit přivítal mladé borce

Slezské derby FC Baníku Ostrava a SFC Opava se stalo dalším dárkem pro naše mladé borce z Dolní Lutyně. Po domluvě s Richardem Šímou, který dětem zařídil exkurzi a možnost podívat se do baníkovského zákulisí, se začala realizovat další pomoc pro naše mrňata. Děti se tak seznámili s prostředím, které je určeno jen pro profesionální hráče a jejich tým. K překvapení nás všech jsme dostali ještě jednu nabídku. Exkluzivitu v podobě doprovodu hráčů obou týmů na travnatou plochu. Mladí fotbalisté z TJ SOKOL Dolní Lutyně a trenéři ani na chvíli neváhali a nabídku přijali.


 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *