Partneři

Hlavní partneři


Tradiční rodinná receptura bylinného nápoje je po staletí tajná. Přátelé MILI FEST z. s. však partnerství s touto ČeskoSlovenskou firmou skrývat nemusí. Propojení vzniklo v roce 2019. Kofola ČeskoSlovensko a. s. se stala hlavním sponzorem. Do kofolí rodiny patří Rajec, Vinea, Jupík, Semtex, RC Cola, Kláštorná Kalcia, Evian a teď i náš spolek. Mnohokrát děkujeme za každoroční podporu v podobě nealkoholických nápojů pro naše akce.


Ručně vyráběný kváskový chléb z rodinné pekárny je tradičním pokrmem na všech akcích Přátel MILI FEST z. s. V roce 2014, kdy se uskutečnila první akce na podporu talentovaných dětí a neziskovek, se neodolatelná vůně bochníku šířila přes celý areál. Od té chvíle všichni návštěvníci očekávají „lahodný zákusek“ na každé z našich akcí. Děkujeme celému týmu za každoroční dobrotu pro naše bříška.


 

Firma s letitou zkušeností, sídlící v centru Ostravy, se stala jedním z hlavních partnerů Přátel MILI FEST z. s. Její dominantou je NON STOP odtahová služba havarovaných vozidel a zároveň autoservis všech typů a značek. Šestičlenná parta vytvořila silné rodinné zázemí a tím i typický přístup ke svým zákazníkům. Cítíme vděk za servis, který nám pánové dávají.


Partneři


 

Přátelé MILI FEST z. s., jakožto zapsanou neziskovou organizaci, provází nutné administrativní a ekonomické úkony. Čapek – WinDUO s. r. o., ekonomický software, nám od počátků práci ulehčuje. Děkujeme za vedení účetnictví, ekonomický dohled a poradenskou činnost.


Nabízí široký sortiment zdravé výživy a ekologického zboží. K dětem neodmyslitelně patří sladkosti, speciálně čokoláda, kterou dostáváme každý rok pro naše „prťata“. Rodinná firma vytvořila kamenný obchůdek v obci Drysice. Zde můžete zakoupit nejen čokolády, ale ochutnat i domácí zmrzlinu, nakoupit si čerstvě praženou kávu nebo koření. Sladká pomoc ze strany majitelky Evy Pospíšilové Moučkové vyvolá slastný úsměv všem zúčastněným. A my za to ze srdce děkujeme.


Gabriela Mohylová se jednoho dne pustila do kreativního tvoření – vázání kytic. Rozhodnutí bylo správné. Její výtvory zdobí nejednu domácnost. Od svátečních, svatebních i pohřebních kytic, přes výzdoby do domácností i firem. Gabriela umí s květinami naprosto vše. Její kouzlo je v tom, že se na zákazníka podívá, popovídá, a pak vytvoří přesně kytici dle charakteru jedince. Její díla jsou úžasná. A my děkujeme za pomoc s kyticemi pro naše účinkující.


‘Martiann’ za tímto názvem se skrývá zkratka dvou ženských jmen. Paní Martiny a její dcery Aničky. Obě připravují pravidelně od samého začátku všech akcí Přátel MILI FEST z. s. speciální edice náramků, náušnic, přívěšků a zároveň, v rámci jednodenního festivalu MILI FEST, dělají workshop pro všechny, kdo mají zájem se tomuto umu přiučit. Vždy se těšíme na to, co holky zase vymyslí a jakou edici pro daný rok a příležitost nachystají. Děkujeme, že můžeme být v přízni.


Taverna Elpida – je vždy NADĚJÍ dobrého občerstvení pro naše účinkující, hosty i návštěvníky. Restaurace typická svou řeckou kuchyní pro vás léta připravuje úžasné škvarkové pomazánky nebo vydatné polévky. Taverna s cca 50 místy a s venkovní zahrádkou v centru Bohumína, přiláká konzumenty dobrého jídla a pití nejen svou příjemnou atmosférou.


Atlasfirem provozuje vyhledávače na www.atlasfirem.infowww.info-cechy.czwww.info-morava.czwww.info-praha.czwww.info-brno.czwww.info-ostrava.czwww.info-plzen.cz a další. Jedná se celkem o 58 Info-portálů, kde můžete mít umístěn svůj záznam. Jejich návštěvnost je více než 2.500.000 uživatelů měsíčně a mají přes 25.000.000 indexů ve fulltextech.

Nastavením přednostní pozice ve vyhledávání na Info-portálech se zvýší hodnota off-page faktorů Vaší webové stránky. Díky tomu se jí zlepší rating, a bude se lépe zobrazovat i ve fulltextech vyhledávačů, jako jsou Google a Seznam. Z celého internetu se Vám tak zvýší návštěvnost, a navíc oslovíte zákazníky i regionálně.

Děkujeme Zdeňku Makowskému za velice vstřícné jednání a pomoc s našimi webovými stránkami. Pokud byste měli o jejich služby zájem, pište na mail: podpora@atlasfirem.info