2019

Rodinný tenis 2019 – 1. ročník

Publikováno Posted in 2019

Rok 2019 máme napilno. K tradičním jednodenním akcím jako jsou festival MILI FEST ve Věřňovicích na Karvinsku, Cvičení pomáhá a Adventní cvičení, jsme se rozhodli přidat ještě jednu akci. V letošním roce Přátelé MILI FEST z. s. uspořádal hned tři akce. Rodinný tenis ve Starém Bohumíně, příměstský tábor v Radslavicích a koncert MILI FEST.

Sportovní den s názvem Rodinný tenis ve Starém Bohumíně. Sobotní odpoledne věnováno nejen rodinám s dětmi, ale taky prťatům z Dětského domova Havířov a pěstounským rodinám. Od samého rána si můžete přijít zahrát tzv. Sranda tenis, který je určen pro všechny, kteří ještě nikdy tento bílý sport nevyzkoušeli. Pro znalce máme připravený tzv. Profi tenis. Přihlášky jsou na našich webových či Facebook stránkách.

Čekající hráči si mohou mezitím vyzkoušet interaktivní hry, znalostní testy, soutěže, anebo si jen tak dát dobré jídlo a pití. V 17:00 hodin vyhlašujeme vítěze v obou kategoriích a na samý závěr si společně opečeme „špekoně“ a zazpíváme táborové písně.

Tato akce vznikla po dlouhém zvažování a domluvě s rodinou Harvotovou. Dohromady jsme se rozhodli splnit přání a touhu jejich dcery, sestry a především vynikající maminky Kristýnky Harvotové, která vždy chtěla být součástí akcí pořádané Přáteli MILI FEST z. s. Žal, její očka byla navždy zavřená a poslední výdech v Hospici Ondrášek ukončil její namáhavou cestu životem. Bylo jí pouhých 33 let.

Proto jsme se rozhodli, že přání naplníme a v den jejích narozenin, uspořádáme tenisový turnaj, jehož výtěžek bude věnován právě rodině Harvotových.


Sponzoři akce

Děkujeme Evě Pavlátové a Gitě Čupkové za zprostředkování podepsaných kartiček a tenisového míčku od Radka Štěpánka a Karolíny Plíškové. Veliké poděkování TK AGROFERT Prostějov za dodání těchto kartiček.

             


Realizační tým:

Kamila Karkošková, Martina Krzystková, Martina Orlová, Vladimíra Kučerová, Kamila Kursová, Šárka Riebauerová,  Michal Anděl, Milan Loprais, Michal Sajdl


 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *