2020

Sportovně rekreační klub Starý Bohumín, z.s.

Publikováno Posted in 2020

Díky vám se podařilo pomoci další neziskové organizaci.

Letošní ročník Rodinného tenisu ve Starém Bohumíně se náramně vydařil. I přes nepřízeň sobotního počasí se pořadatelé Přátelé MILI FEST z. s. rozhodli akci přesunout na neděli. A udělali dobře. Od samého rána svítilo slunce a přilákalo stálé i nové návštěvníky, kteří tak přispěli k senzační atmosféře. Po celý den se hrál tzv. „Sranda tenis“, pro děti i dospělé, kteří ještě tenis nehráli. A kupodivu, některým to šlo hned od samého začátku velice dobře.

Po celé odpoledne se mohly děti zdokonalovat v animačních programech, které pro ně připravily maminky. Od sportovních až po umělecké dovednosti si tak malá prťata mohla vyzkoušet svůj um. Na samý závěr se již tradičně opékaly „špekoně“. Děkujeme mnohokrát všem sponzorům, partnerům, přátelům a hlavně dobrovolníkům za pomoc při realizaci našich akcí.

Díky pravidelné podpoře tak „pánové“ ze Sportovně rekreačního klubu z.s., Starý Bohumín obdrželi finanční příspěvek v hodnotě 15.000 Kč na zakoupení nové antuky a také se nám podařilo, a to hlavně díky panu Petrovi Janáčkovi, sehnat toliko potřebný ohřev vody – 125 l od firmy Dražice.

Děkujeme mnohokrát a JEDEME DÁL.


Sponzoři akce

 

Poděkování #LukasJudl, #JanKregl a hlavně #PetrKrepelka za kartičky pro dětičky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *