Sponzoři

Generální sponzor


V roce 2019 se stala generálním sponzorem všech akcí, které pořádáme. Dlouholetá tradice jedné z největších pojišťoven v České republice nám dává finanční záštitu a tím pomáhá pomáhat dál, a to nejen talentovaným dětem. Je nám velikou ctí za každoroční pomoc. Bez vás by to nešlo.
 

Hlavní sponzoři

 

Apartmány Brychovi jsou jedni z prvních hlavních sponzorů všech aktivit, které pořádáme od roku 2014. Každoročně přispívají finanční částkou na provoz jednodenního festivalu s názvem MILI FEST. Místo, kde se jejich apartmány nachází, se pyšní velikou zahradou, na které si každý najde to své. Od sportovní aktivit, přes opékání párků až po relaxační zónu v dřevěném sudu. Jejich sídlo je na Červeném Potoce 10 a kapacita je 19 míst.


Malá ostravská rodinná firma vyrábí a prodává širokou škálu ručně vyrobených svíček. Tři přátelé – manželé Lucie a Michal Jankovští a Barbora Coufalová jsou každoročními podporovateli akcí Přátel MILI FEST z.s., a to od jeho prvních krůčků. Naši milí přátelé jsou hlavními sponzory, kteří zároveň každoročně darují 50 % výdělku z prodaných výrobků, které se utrží na festivalu.


V roce 2021 se BOCHEMIE stala jedním z finančních sponzorů pro 3. ročník Rodinného tenisu. Specializovaná chemická společnost, která ctí CSR (společenskou odpovědnost firem) a pomáhá neziskovým organizacím ve svém okolí. Produkty, které nabízí, a jejich kvalita odrážejí hluboké znalosti a zkušenosti celé skupiny v oblasti vývoje jedinečných technologií. Jako lídr v oboru si uvědomuje, že svojí aktivitou zasahuje do společnosti i životního prostředí, cítí vůči oběma značný závazek a věří, že v dlouhodobém horizontu lze růstu firmy a ekonomického úspěchu dosáhnout, jen pokud je v souladu s chováním odpovědným vůči svému okolí. S takovou firmou je radost spolupracovat. Vždyť už jen v názvu BOCHEMIE je obsaženo vše. BO pomáhat je veliká CHEMIE.